Monter Systemów Wentylacji i Klimatyzacji

Dołącz do naszego zespołu monterów i pomóż nam dostarczać profesjonalne usługi instalacji wentylacji i klimatyzacji! Jeśli masz doświadczenie w branży HVAC, jesteś zmotywowany i chcesz rozwijać się w zawodzie, ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Montaż i demontaż systemów wentylacji i klimatyzacji zgodnie z projektami technicznymi.
  • Przygotowywanie materiałów, narzędzi i sprzętu potrzebnego do instalacji.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu montażowego w celu zapewnienia terminowego wykonania projektów.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu systemów wentylacji i klimatyzacji.
  • Znajomość narzędzi i sprzętu używanego w branży HVAC.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prześlij swoje CV na adres email: biuro@perfectvent.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja - Monter Systemów Wentylacji i Klimatyzacji". Czekamy na Twoje zgłoszenie!.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

CO OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności i doświadczenie będą docenione.

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach instalacji wentylacji i klimatyzacji.

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci rozwijać się zawodowo.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Doradca Techniczno-Handlowy

Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Techniczno-Handlowy i pomóż nam rozwijać się w branży wentylacji i klimatyzacji! Jeśli jesteś osobą kreatywną, dobrze zorganizowaną i lubisz pracę biurową, ta oferta jest dla Ciebie!

  • Przygotowywanie ofert dla klientów na podstawie otrzymanych zapytań, w tym wycena materiałów, robocizny.
  • Koordynacja działań między zespołami montażowymi i klientami, zapewnienie terminowego wykonania projektów.
  • Kontrola i prowadzenie dokumentacji powykonawczej oraz rozliczeń z klientami.
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i budowanie trwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, w szczególności projektów wentylacji i klimatyzacji.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert lub pracy w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i samodzielność.
  • Dbałość o szczegóły i precyzja w pracy.
  • Znajomość języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prześlij swoje CV na adres email: biuro@perfectvent.pl. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja - Doradca Techniczno-Handlowy ". Czekamy na Twoje zgłoszenie!

CO OFERUJEMY
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie Twoje pomysły i inicjatywa są mile widziane.

  • Możliwość współpracy z zespołem specjalistów branży HVAC i zdobycie doświadczenia w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji.

  • Realizację interesujących projektów i udział w procesie tworzenia ofert dla naszych klientów.

  • Pracę w trybie Home-Office

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, pakiet CAD)

Administratorem danych jest Perfect Vent Sp. z o.o. Sp. K. Dane przetwarzane są wyłącznie na cele rekrutacyjne.